wyszukiwanie zaawansowane
» Zasady wysyłki

Kontakt

Zasady wysyłki


Koszty wysyłki uzależnione są m.in. od metody płatności oraz wagi zamówienia. Szczególnie polecamy wszelkie metody zapłaty z góry ze względu na oszczędności w kosztach.

Czas dostawy kurierem DPD  - przesyłka jest doręczana do 48h od dnia nadania (wysłania)
 
Przesyłki realizujemy i wysyłamy tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. 
 

PRZESYŁKA KURIERSKA 48h - FIRMA DPD (przedpłata na konto)

Do 5 kg -  20 zł
Do 10 kg - 25 zł
 
PRZESYŁKA KURIERSKA 48h - FIRMA DPD (płatne przy odbiorze)

Do 5 kg - 25 zł
Do 10 kg - 30 złKlient ponosi odpowiedzialność za błędne wskazanie swoich danych koniecznych do zrealizowania dostawy, uniemożliwiających jej dostarczenie. W takiej sytuacji, koszty związane z ponowną wysyłką towarów ponosi Klient.

Zasady Pakowania Przesyłek:

Sklep Introligatornia Tylkowski dokłada należytej staranności podczas pakowania, aby Państwa zamówienie nie uległo uszkodzeniom mechanicznym podczas transportu. Wszystkie produkty są starannie zabezpieczone!
 
Zwroty Przesyłek:
Produkty zakupione w sklepie można zwrócić bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy na podstawie ustawy o Prawach konsumenta). W takim przypadku Sklep Internetowy Introligatornia Tylkowski dokonuje zwrotu należności w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy. Zwrot płatności następuje przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyto do zapłaty, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu.

Klient będący Konsumentem ponosi tylko koszty zwrotu.
 
W przypadku odstąpienia od umowy, Klient będący Konsumentem zobowiązany jest do zwrotu na rzecz Sklepu Internetowego produktu w stanie niezmienionym.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl